Gabinet Wolsztyn

ul. Wodna 9, Wolsztyn

Gabinet Poznań

ul. Kościelna 30/59, lok. 58, Poznań
+48 539 335 070
ul. Kościelna 30/59, lok. 58 Poznań

Całkowity brak
zębów? Implanty!

Przeszczep dziąsła to skomplikowany zabieg, który przywraca Pacjentom naturalny i estetyczny uśmiech, a jednocześnie zapobiega chorobom dziąseł i przyzębia, czyli tkanek otaczających ząb.

W moim gabinecie wykonuję przeszczepy dziąsła, stosując zaawansowane techniki mikrochirurgiczne, które zapewniają pożądane efekty kliniczne oraz możliwie szybko przywracają Pacjentom komfort oraz naturalny uśmiech.

Protetyka implantologiczna Wolsztyn

Diagnostyka 3D i plan protetyczny

Wszystko zaczyna się od diagnostyki z wykorzystaniem tomografii 3D oraz trójwymiarowych skanów z jamy ustnej. Na podstawie badania opracuję Twój szczegółowy plan protetyczny, który pozwoli stworzyć specjalne prowadnice, a następnie perfekcyjnie ustawić implanty – bez ryzyka prób i błędów. Oczywiście wspólnie wybierzemy kształt oraz kolor koron na implantach, aby nowa proteza z nawiązką spełniła wszystkie Twoje oczekiwania.

Wykonanie protezy   

Kolejnym etapem jest wykonanie protezy implantologicznej, która powstanie z najwyższej jakości komponentów w specjalistycznym laboratorium. Kiedy projekt zostanie wykonany dokładnie sprawdzę, czy prowadnica i praca protetyczna idealnie odzwierciedla projekt oraz czy wszystkie elementy doskonale do siebie pasują. Tym samym zyskam absolutną pewność, że Twoja nowa proteza doskonale spełni swoją funkcję.

Czas wykonania protezy

Wykonanie protezy implantologicznej trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy, ponieważ   wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań oraz zakresu prac. Nie mniej jednak, kiedy proteza już powstanie to zaledwie w jeden dzień otrzymasz swoje korony na implantach oraz wyjdziesz z gabinetu z nowym i pięknym uśmiechem.

Protetyka implantologiczna – korzyści

Zobacz, co zyskujesz, decydując się na implanty
w gabinecie R Dent

Custom icon
Pewność i satysfakcja

Plan protetyczny uchroni Cię przed przykrymi niespodziankami

Custom icon
Implanty w 1 dzień

W jeden dzień otrzymasz implanty i gotową pracę

Spektakularna poprawa wyglądu

Pozbędziesz się zmarszczek wokół ust i „zapadniętych” warg

Natychmiastowy efekt młodości

Od razu zaczniesz wyglądać o kilkadziesiąt lat młodziej

Zmniejszysz ryzyko zaniku kości

Proteza skutecznie zminimalizuje ten proces

Komfort i higiena

Proteza nigdy nie wypadnie, a wyczyścisz ją co kilka miesięcy w gabinecie

Umów się już teraz

Wybierz zabieg przeszczepu dziąsła z gwarancją satysfakcji

Wybierz program kompleksowego leczenia na najwyższym poziomie zamiast doraźnych i bezplanowych wizyt. Zadbaj o swoje zęby i ciesz się komfortem zdrowego uśmiechu przez wiele lat.

Gabinet w Poznaniu

Poniedziałki i piątki 13:00-18:00

Adres: ul. Kościelna 30/59, lok. 58

I piętro – nad sklepem Biedronka

Zarezerwuj wizytę : +48 539 335 070

Napisz do nas: [email protected]

Gabinet w Wolsztynie

Wtorki i czwartki 13-18, środa 14-19

Adres: ul. Wodna 9, Wolsztyn

I piętro – nad sklepem Dino

Zarezerwuj wizytę : +48 502 455 515

Napisz do nas: [email protected]

Implanty

Implanty wysokiej jakości to najskuteczniejsza i najtrwalsza proteza, która gwarantuje pełen komfort podczas jedzenia oraz doskonały efekt naturalnego uśmiechu. Implanty skutecznie przeciwdziałają zanikowi kości oraz doskonale imitują prawdziwe zęby.

Precyzyjnie wszczepione implanty wysokiej jakości znacznie zmniejszają ryzyko wypadnięcia oraz wyróżniają się bardzo wysoką trwałością, dlatego protezy implantologiczne to optymalne rozwiązanie na całe życie.

implanty stomatologiczne - R Dent
Implanty Protetyczne All on 4

Implanty
All on 4

Implanty All on 4 to bezpieczne i trwałe rozwiązanie protetyczne, które polega na umieszczeniu czterech implantów w szczęce lub żuchwie, aby przymocować do nich obudowę protetyczną (czyli nowe zęby, które będą wyglądać jak prawdziwe).

Implanty All on 4 stosuje się w przypadku dużych zaników kości jako najskuteczniejszą alternatywę dla tradycyjnych protez. Co więcej, Implanty All on 4 to stosunkowo szybka w realizacji technika leczenia w przypadku utraty wszystkich zębów.

Mosty
protetyczne

W moim gabinecie wykonuję także mosty protetyczne wysokiej klasy jako alternatywę dla leczenia implantologicznego rekomendowanego przez Światową Organizację Zdrowia.

Mosty  protetyczne to rozwiązanie wykorzystywane w przypadku braku 1-2 zębów obok siebie. Most opiera się na dwóch oszlifowanych zębach, pomiędzy którymi zawieszone są korony protetyczne.

Most protetyczny powstaje w laboratorium na podstawie pobranego wycisku. Cała procedura obejmuje od 2 do 4 wizyt.

Mosty protetyczne Wolsztyn

Dlaczego warto
zapłacić więcej

Perfekcyjny proces implantologiczny wymaga nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, szczegółowego planu, implantów wysokiej jakości, wiedzy, doświadczenia i czasu. Tylko doskonała synergia tych elementów gwarantuje doskonałe efekty leczenia protetycznego.

Uważam, że moi Pacjenci zasługują na wszystko, co najlepsze. Jeżeli podzielasz moje zdanie i zależy Ci na perfekcji, komforcie oraz pięknym uśmiechu na całe życie, to serdecznie zapraszam do moich gabinetów w Poznaniu lub Wolsztynie.

PLN
implanty zębowe wolsztyn

Porozmawiajmy o Twoim zdrowy uśmiechu