Gabinet Wolsztyn

ul. Wodna 9, Wolsztyn
Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18

Gabinet Poznań

ul. Kościelna 30/59, lok. 58, Poznań
+48 539 335 070
ul. Kościelna 30/59, lok. 58 Poznań
Home  /  Przed i po

Pan Marek - leczenie nakładkami ortodontycznymi

Wada zgryzu pogarszała estetykę uśmiechu Pana Marka i utrudniała mu codzienną higienizację uzębienia. Ponieważ Pacjentowi zależało na komforcie i dyskrecji leczenia, postanowiliśmy zastosować niewidoczne nakładki ortodontyczne. Efekty terapii Całkowicie zadowoliły Pana Marka, a brak konieczności noszenia stałego aparatu ortodontycznego dało mu nieprzeciętną wygodę.

Górna szczęka

Pan Marek - Przed - góra Pan Marek - PO - góra

Dolna szczęka

Pan Marek - leczenie ClearCorrect

Wada zgryzu pogarszała estetykę uśmiechu Pana Marka i utrudniała mu codzienną higienizację uzębienia. Ponieważ Pacjentowi zależało na komforcie i dyskrecji leczenia, postanowiliśmy zastosować niewidoczne nakładki ortodontyczne ClearCorrect. Efekty terapii Całkowicie zadowoliły Pana Marka, a brak konieczności noszenia stałego aparatu ortodontycznego dało mu nieprzeciętną wygodę.

Pan Arek

Problemem pana Arka było mocno starte i wybrakowane uzębienie. Przywróciliśmy mu piękny i funkcjonalny uśmiech dzięki koronom mocowanym na naturalnych zębach oraz implantach w przypadku braków zębowych. Pan Arek jest bardzo zadowolony z tej zmiany na lepsze.

Pani Izabela

Pani Izabela miała problem z nieproporcjonalnymi oraz startymi zębami, które pogarszały estetykę jej uśmiechu. Powodem okazały się kłopoty z okluzją, czyli punktem styku uzębienia obu łuków zębowych. Po dokładnej diagnostyce dobraliśmy odpowiednie rozwiązanie, jakim okazały się licówki – zostały one precyzyjnie zaprojektowane, a następnie trwale przymocowane do zębów Pacjentki. Pani Izabela była wręcz oczarowana rezultatami i zadowolona opuściła nasz gabinet.

Pani Elżbieta

Pani Elżbieta zgłosiła się do nas po licznych wizytach u innych lekarzy, którzy nie podjęli się leczenia. Problemem były znacznie przesunięte siekacze, które negatywnie wpływały na estetykę uśmiechu i funkcjonalność. Po przeprowadzonej analizie ortodontycznej postanowiliśmy usunąć zęby, a następnie wszczepić implanty w miejsce po utraconych korzeniach. Po zakończonym leczeniu Pani Elżbieta w końcu mogła cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Pan James

Pan James od lat marzył o pięknym i śnieżnobiałym uśmiechu. Po przeprowadzonej diagnostyce i zapoznaniu się z oczekiwaniami Pacjentami postanowiliśmy zastosować korony cyrkonowe. Wykonane leczenie pozwoliło Panu Jamesowi wrócić do Stanów Zjednoczonych z zachwycająco wyglądającym uśmiechem.

Pan Kamil

U Pana Kamila rozpoznaliśmy poważne uszkodzenia uzębienia, a także zaburzenia okluzyjne. Zastosowaliśmy kompleksowe leczenie, które pozwoliło skutecznie rozwiązać problemy. Przeprowadziliśmy leczenie implantologiczne oraz zamocowaliśmy licówki porcelanowe. Wykonane zabiegi pozwoliły uzyskać efekty, o jakich Pan Kamil marzył.

Pan Michał

Niezadowalająca estetyka uśmiechu, a także problemy z prawidłową artykulacją były niezwykle uciążliwe dla Pana Michała. Po przeprowadzeniu dokładnego rozpoznania postanowiliśmy zamocować odbudowy protetyczne na implantach. Po wyjściu z naszego gabinetu Pan Michał mógł w pełni cieszyć się pięknym uśmiechem, a problemy z mówieniem zostały całkowicie rozwiązane.

Pan Paweł

Uzębienie Pana Pawła było znacznie zniszczone przez próchnicę i silne przeciążenia zgryzowe. Postanowiliśmy przeprowadzić leczenie implantologiczne, a następnie zamocować wytrzymałe oraz estetyczne korony. W celu uzyskania znakomitych efektów zastosowaliśmy również licówki. Leczenie w naszej klinice pozwoliło spełnić marzenie Pana Pawła o zdrowym oraz pięknym uśmiechu.

Pan Piotr

Pan Piotr w dzieciństwie doznał urazu, który spowodował poważne zmiany w jamie ustnej. Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki postanowiliśmy zamocować korony cyrkonowe, dzięki czemu poprawiliśmy symetrię. Wykonane leczenie pozwoliło skutecznie rozwiązać problemy, z którymi Pan Piotr borykał się od dzieciństwa.

Pan Rafał

Pan Rafał zgłosił się do naszej kliniki, ponieważ był niezadowolony z estetyki swojego uśmiechu. Wykonana diagnostyka wykazała, że znacznym problemem są zaburzenia okluzyjne. Przeprowadziliśmy kompleksowe leczenie, stosując estetyczne korony cyrkonowe. W ten sposób skutecznie uporaliśmy się z problemami, z jakimi Pan Rafał borykał się od lat.

Pan Robert

Po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki zaproponowaliśmy u Pana Roberta zamocowanie korony na złocie. Ponadto wszczepiliśmy 3 implanty w miejsca po utraconych korzeniach. Dzięki kompleksowemu leczeniu uzyskaliśmy efekty, które w pełni spełniły oczekiwania Pana Roberta.

Pani Anna

Pani Anna borykała się z problemem nieestetycznych luk zębowych. W celu przywrócenia pełnej funkcjonalności postanowiliśmy wszczepić implanty, na których zamocowane zostały korony cyrkonowe. Po zakończonym leczeniu Pani Anna mogła cieszyć się w pełni funkcjonalnym uśmiechem.

Pani Kinga

Pani Kinga borykała się z problemem nieestetycznego uśmiechu, który znacznie pogarszał jakość życia. W celu rozwiązania wszelkich niedogodności postanowiliśmy zastosować licówki porcelanowe. Uzyskane efekty leczenia były wprost zachwycające dla Pani Kingi.

Pani Klaudia

Luki w uzębieniu znacznie pogorszyły estetykę uśmiechu, a także negatywnie wpłynęły na funkcjonalność w jamie ustnej Pani Klaudii. Koniecznością okazało się przeprowadzenie leczenia implantologicznego, a następnie zamocowanie wysoko estetycznych mostów protetycznych. Uzyskane efekty w pełni spełniły oczekiwania Pani Klaudii.

Pan Krzysztof

U Pana Krzysztofa problemem były nieestetycznie wyglądające małe zęby, które uległy znacznemu starciu. W celu poprawy ich wyglądu zamocowaliśmy licówki porcelanowe, dzięki czemu uśmiech Pana Krzysztofa odzyskał dawno utracony blask. Zastosowane rozwiązanie pozwoliło uzyskać wymarzone efekty.

Pani Magda

Dla Pani Magdy wygląd uśmiechu był niezwykle ważny, dlatego postanowiła udać się do naszej kliniki. Estetykę uzębienia poprawiliśmy, wykorzystując licówki porcelanowe. Okazało się, że poprawa wyglądu uśmiechu pozytywnie wpłynęła na życie zawodowe Pani Magdy, o czym świadczy sukces w podjętym nowym projekcie.

Pani Mariola

Pani Mariola zgłosiła się do naszej kliniki, ponieważ wiedziała, że skutecznie rozwiążemy jej problem. Skutecznie odbudowaliśmy siekacza biokompatybilnym materiałem enamel. Leczenie zostało przeprowadzone pod mikroskopem, co pozwoliło uzyskać efekty, które w pełni spełniły oczekiwania Pani Marioli.

Pani Renata

Pani Renata była niezadowolona z estetyki swojego uśmiechu, dlatego zwróciła się do naszej kliniki stomatologicznej. Postanowiliśmy zastosować porcelanowe licówki, które pozwoliły zmienić kształt, długość oraz kolor zębów. W ten sposób znacznie poprawiliśmy estetykę uśmiechu Pani Renaty.

Pani Monika

Pani Monika była niezadowolona z estetyki starych koron. W takim wypadku zaproponowaliśmy ich wymianę na odbudowy cyrkonowe, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i estetyka. Po zakończonym leczeniu Pani Monika mogła wyjść z naszej kliniki z szerokim i co najważniejsze szczerym uśmiechem.