Gabinet Wolsztyn

ul. Wodna 9, Wolsztyn
Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18

Gabinet Poznań

ul. Kościelna 30/59, lok. 58, Poznań
+48 539 335 070
ul. Kościelna 30/59, lok. 58 Poznań
Radosław Dura - R-Dent

Lekarz stomatolog

Radosław Dura

Zajmuje się: implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, rekonstrukcje uśmiechu, choroba okluzyjna

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Posiada 13-letnie doświadczenie stomatologiczne, natomiast własny gabinet prowadzi od 10 lat. Stomatologia jest jego pasją, bez której nie wyobraża sobie życia. Po kilku latach zdobywania doświadczenia w renomowanych gabinetach postanowił skupić się całkowicie na własnej praktyce. Uczył się od największych autorytetów na całym świecie, między innymi: Giovanniego Zucchellego, Domenico Massironiego, Pita Dawsona, Johna Cranhama, Pascale Magne.

Zajmuje się głównie leczeniem kompleksowym, wszczepianiem implantów i projektowaniem uśmiechów. Kieruje się zasadą, która jest hasłem The Dawsom Academy: „Czy zrobiłbym to samemu sobie?”. Stawia na najwyższą jakość i wysoką trwałość.

Prywatnie lubi podróżować i poznawać obce kultury.

Zobacz certyfikaty

Przeczytaj artykuły naszych ekspertów

Ubytki klinowe.

Czy słyszałeś kiedyś o ubytkach klinowych? W dzisiejszym wpisie zajmiemy się właśnie tym charakterystycznym rodzajem ubytków, które nie są spowodowane próchnicą. Skąd zatem się one biorą?     Spis […]

Rodzaje protez zębowych. Przegląd różnych typów protez zębowych dostępnych na rynku.

Interesują Cię dobre protezy zębowe? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule robimy przegląd najpopularniejszych rodzajów protez zębowych, wraz z uwzględnieniem naszych rekomendacji. Które z nich […]

Ból zęba po leczeniu kanałowym – co warto o nim wiedzieć?

Implanty zębowe umożliwiają dokonanie rekonstrukcji uzębienia w sposób doskonalszy niż jest to możliwe do osiągnięcia innymi metodami. Ale z czego tak właściwie jest zbudowany implant? Z jakich składa się części i z jakiego materiału jest wykonany? To właśnie temat naszego dzisiejszego wpisu.