Gabinet Wolsztyn

ul. Wodna 9, Wolsztyn
Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18

Gabinet Poznań

ul. Kościelna 30/59, lok. 58, Poznań
+48 539 335 070
ul. Kościelna 30/59, lok. 58 Poznań
Radosław Dura - R-Dent

Lekarz stomatolog

Radosław Dura

Zajmuje się: implantologia, protetyka, chirurgia stomatologiczna, rekonstrukcje uśmiechu, choroba okluzyjna

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Posiada 13-letnie doświadczenie stomatologiczne, natomiast własny gabinet prowadzi od 10 lat. Stomatologia jest jego pasją, bez której nie wyobraża sobie życia. Po kilku latach zdobywania doświadczenia w renomowanych gabinetach postanowił skupić się całkowicie na własnej praktyce. Uczył się od największych autorytetów na całym świecie, między innymi: Giovanniego Zucchellego, Domenico Massironiego, Pita Dawsona, Johna Cranhama, Pascale Magne.

Zajmuje się głównie leczeniem kompleksowym, wszczepianiem implantów i projektowaniem uśmiechów. Kieruje się zasadą, która jest hasłem The Dawsom Academy: „Czy zrobiłbym to samemu sobie?”. Stawia na najwyższą jakość i wysoką trwałość.

Prywatnie lubi podróżować i poznawać obce kultury.

Zobacz certyfikaty

Przeczytaj artykuły naszych ekspertów

Wywiad z Opiekunem Pacjenta

Z czego składa się ząb? To ciekawe zagadnienie, któremu zdecydowanie poświęca się zbyt mało uwagi. W dzisiejszym wpisie omówimy zatem, z jakich części i tkanek są złożone zęby.

Jak zbudowany jest ząb?

Z czego składa się ząb? To ciekawe zagadnienie, któremu zdecydowanie poświęca się zbyt mało uwagi. W dzisiejszym wpisie omówimy zatem, z jakich części i tkanek są złożone zęby.

Wizyta konsultacyjna

Wizyta konsultacyjna to pierwsza wizyta u dentysty, podczas której nie wykonuje się żadnych zabiegów. Co wobec tego robi się na takiej wizycie? I czy w [...]